Serama

Serama Tavuğu Yumurtası


Fiyat

50.00 

Adet

     Serama türleri ise süs tavuğu olarak kullanılır. Dünya'nın en küçük tavuk cinsi ünvanını elinde bulunduran Serama Tavukları görünüşüyle bir oyuncak tavuğu andırıyor. Normal tavuk türlerinden sadece boyutları ile ayrılmıyorlar. Aynı zamanda Serama Tavuk Bakımı ile de diğer tavuklardan ayrılıyorlar.

     Bu tavuklar biraz daha hassas oluyorlar sebebi de bizim ülkemize ait olmayışları. Serama Tavuk Türkiye ' de bakılması zor bir tavuk özellikle kurak olan bölgelerimizde Serama Tavukları Nemli bölgeleri severler anavatanları olan Malezya ekvatoral iklimde bulunduğundan bu bölge nemli ve sıcak bir hava yapısına sahiptir.

     Bu iklime sahip Türkiye'de az bölge bulunmaktadır. Bu bölgelerin başında Ege, Akdeniz ve Güney Marmara gelmektedir. Diğer bölgelerde ise daha çok korunaklı çadırlarda bakımı tavsiye edilir. 

Türkiye'nin tüm bölgelerine kargo ile gönderim mevcuttur. Kargo ile sadece yumurta gönderilmektedir. En az gönderim miktarı 15 adettir. Sağlıklı kargolama için tavsiye edilen yumurta gönderim miktarı 15 ve katlarıdır. Ürün gönderimleri ödeme işlemi tamamlandıktan sonra gerçekleşir. Kargo maliyeti alıcı tarafından karşılanır.

Kargo harici Balıkesir ve çevresine otobüs firmaları ile gönderim mevcuttur. Otobüs ile gönderimlerde otobüs ücretini alıcı öder. En az gönderim 15 adettir. Sağlıklı paketleme olması açısından yumurta adetleri 15 ve katları olmalıdır.

Kargo veya otobüs ile gönderim sonucu zarar gören ürünlerden firmamız sorumlu değildir. Paketi aldığınızda paketin durumunu kontrol etmeniz yaşanacak sorunların önüne geçmenizde size yardımcı olacaktır. Bu önermelerin dışında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız iletişim bölümünden bize yazabilir, irtibat numarasından whatsapp yoluyla soru sorabilir ve facebook sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Yorumlar
İlk Yorumu Siz YazınYorum Yazın

Yorumunuz Başarıyla Alındı.
Yayın kontrolünden sonra burada yayınlanacak.

Hey birşeyler yanlış gitti.
Daha sonra tekrar denemelisin.