Lavender

Lavender Tavuğu Yumurtası


Fiyat

35.00 

Adet

Lavender cinsi tavuklar kül rengi tüylere sahiptir. Kulaklarında sakalları mevcuttur. İbikleri genelde tüylerler kaplıdır, horozlarının bu özelliği çok belirgindir. İlk 1 ay içerisinde cinsleri gözle görülebilir şekilde belli olur. Lavender tavuklarının yumurtasının rengi mavidir. Bu tür 6-8 aylık olduğunda yumurtlamaya başlar. Yakın akrabaları yine mavi yumurtlayan ameraucana cinsi tavuklardır. Ortalama ömürleri 3-5 yıl arasındadır. Doğru verim alınabilmesi için 4 tavuğa 1 horoz şeklinde gruplanmalıdırlar.

Türkiye'nin tüm bölgelerine kargo ile gönderim mevcuttur. Kargo ile sadece yumurta gönderilmektedir. En az gönderim miktarı 15 adettir. Sağlıklı kargolama için tavsiye edilen yumurta gönderim miktarı 15 ve katlarıdır. Ürün gönderimleri ödeme işlemi tamamlandıktan sonra gerçekleşir. Kargo maliyeti alıcı tarafından karşılanır.

Kargo harici Balıkesir ve çevresine otobüs firmaları ile gönderim mevcuttur. Otobüs ile gönderimlerde otobüs ücretini alıcı öder. En az gönderim 15 adettir. Sağlıklı paketleme olması açısından yumurta adetleri 15 ve katları olmalıdır.

Kargo veya otobüs ile gönderim sonucu zarar gören ürünlerden firmamız sorumlu değildir. Paketi aldığınızda paketin durumunu kontrol etmeniz yaşanacak sorunların önüne geçmenizde size yardımcı olacaktır. Bu önermelerin dışında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız iletişim bölümünden bize yazabilir, irtibat numarasından whatsapp yoluyla soru sorabilir ve facebook sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Yorumlar
İlk Yorumu Siz YazınYorum Yazın

Yorumunuz Başarıyla Alındı.
Yayın kontrolünden sonra burada yayınlanacak.

Hey birşeyler yanlış gitti.
Daha sonra tekrar denemelisin.